miercuri, 13 ianuarie 2016

REZUMAT VIDEO: Simona Halep - Karolina Pliskova 6-4, 7-5 (WTA, SYDNEY, 2016)

rezumat video Simona Halep Karolina Pliskova 6-4 7-5 Sydney 13.01.2016 youtube video rezumat sferturi de finala Sydney 2016 Simona Halep vs Karolina Pliskova 6-4 7-5 scorul meciului 2 seturi highlights video hd youtube Simona Halep vs Karolina Pliskova 6-4 7-5 rezumatul meciului Simona Halep Karolina Pliskova rezumatul partidei de azi dimineata Simona Halep vs Karolina Pliskova 6-4 7-5
Simona Halep s-a calificat in semifinale la Sydney (2016) / Foto, captura: DigiSport.Ro

Simona Halep (2 WTA) a învins-o pe Karolina Pliskova (11 WTA), scor 6-4, 7-5, în meciul disputat miercuri, 13 ianuarie 2016, la Sydney. După victoria cu cehoaica, Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului din Australia, unde o va întâlni pe rusoaica Svetlana Kuzneţova joi, 14 ianuarie.
Felicitări, Simona Halep! Mult succes în partida cu Svetlana Kuznetsova!

2016 Apia International Sydney Quarterfinal | Simona Halep vs Karolina Pliskova | WTA Highlights

Simona Halep vs Karolina Pliskova Highlights SYDNEY 2016
Apia International Sydney, Australia
by WTA (YouTube), 13 ian. 2016

Mai multe detalii despre meciul de tenis Simona Halep - Karolina Pliskova găsiţi aici: VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova 6-4, 7-5! Sportiva noastră este în semifinale la Sydney - http://www.digisport.ro/Sport/TENIS/LIVE+VIDEO+HALEP+PLISKOVA+SFERTURI+SYDNEY.