joi, 9 martie 2017

Barcelona - PSG 6-1 (rezumat video, goluri, Liga Campionilor, 08.03.2017)

2017 Barcelona PSG 6-1 rezumat video goluri youtube UCL 08.03.207 Barcelona Paris Saint-Germain 6-1 liga campionilor 8 martie 2017 barca psg 6-1 champions league barcelona psg 6-1 video rezumatul partidei toate golurile meciului Leo Messi (Barcelona - PSG 6-1, UCL, 08.03.207) messi suarez neymar golurile meciului barcelona psg 6-1 highlights all goals match ucl
Leo Messi (Barcelona - PSG 6-1, UCL, 08.03.2017)/ Foto Facebook FC Barcelona

F.C. Barcelona a învins P.S.G. cu 6-1 în Liga Campionilor pe Camp Nou miercuri, 8 martie 2017, revenind după meciul pierdut cu scorul de 0-4 în tur. Golurile catalanilor au fost marcate de Luis Suarez (min. 3), Layvin Kurzawa (min. 40, autogol), Leo Messi (min. 50, penalti), Neymar (minutele 88 şi 90+1 - penalti) şi Sergi Roberto - min. 90+5. Pentru P.S.G., Edinson Cavani a înscris în minutul 62.
Datorită victoriei istorice de aseară contra echipei Paris Saint-Germain, F.C. Barcelona s-a calificat în sferturile de finală ale UEFA Champions League.

Barcelona vs Paris Saint-Germain 6-1 - All Goals & Extended Highlights - UCL 08/03/2017 HD

Barcelona vs Paris Saint-Germain 6-1 - All Goals & Highlights - UCL 08/03/2017 HD