luni, 2 iulie 2018

REZUMAT VIDEO: Croația - Danemarca 3-2 (1-1). CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL (RUSIA 2018)

Optimi de finală: Croația se califică în sferturi! Croația - Danemarca 3-2 (1-1), după lovituri de departajare. Final de meci de infarct, informează Știrile TVR. Croația s-a calificat duminică seara în sferturile de finală ale Cupei Mondiale, după ce a învins Danemarca la lovituri de departajare. Finalul meciului a fost incendiar, întrucât ambele echipe au ratat, pe rând, din punctul de la 11 metri. Partida a fost transmisă în direct și în exclusivitate la TVR1 și TVR HD. În primul meci al zilei, Rusia s-a calificat în sferturile de finală ale competiției, după ce a câștigat cu 4-3 la loviturile de departajare.

FOTO, REZUMAT VIDEO GOLURI Croația - Danemarca. Momentele importante ale meciului pe www.stiri.tvr.ro,

HIGHLIGHTS Croatia vs. Denmark - 2018 FIFA World Cup Russia™ - Match 52

There was more penalty shootout drama in the match between Croatia and Denmark. Danijel Subasic was the hero with three saves in the shootout.
Find out where to watch live: fifa.tv/watch2018