marți, 29 martie 2016

MIAMI OPEN 2016: Simona Halep - Heather Watson 6-3, 6-4 (rezumat video, 28.03.2016, turul 4)

MIAMI 2016 Simona Halep Heather Watson rezumat video youtube Simona Halep vs Heather Watson 6-3 6-4 wta highlights miami open 2016 simona halep rezumatul meciului de aseara halep miami 2016 28.03.2016 MIAMI OPEN 2016 rezumatul partidei dintre Simona Halep vs Heather Watson 6-3 6-4 tennis halep miami 2016
Simona Halep s-a calificat in sferturi la Miami Open 2016/ Foto Facebook Miami Open

Simona Halep (locul 5 mondial) a învins-o în două seturi, scor 6-3, 6-4, pe britanica Heather Watson (69 WTA) şi s-a calificat în sferturile turneului de la Miami după meciul disputat luni, 28 martie 2016. În partida următoare la Miami Open 2016, Simona Halep o va întâlni pe elveţianca Timea Bacsinszky (20 WTA) marţi, nu mai devreme de ora 20:00 (ora României).

Heather Watson vs Simona Halep. Highlights, Miami Open 2016

by PavlikTNS AO (YouTube), 28 mar. 2016

Citiţi detalii despre meciurile de tenis din optimi jucate de Simona Halep, Irina Begu şi Monica Niculescu la Miami Open 2016, pe site-ul DigiSport.Ro, aici: http://www.digisport.ro/Sport/TENIS/Simona+Halep+Heather+Watson+ora+18+00+in+optimile+de+finala+la+M (Begu şi Niculescu s-au oprit în "optimi" la Miami, Halep e în "sferturi").