miercuri, 6 aprilie 2016

REZUMAT VIDEO GOLURI: Barcelona - Atlético Madrid 2-1. Liga Campionilor, sferturi de finală, 05.04.2016

rezumat video goluri barcelona atletico madrid 2-1 liga campionilor 05.04.2016 fotbal barcelona atletico madrid 2-1 5 aprilie 2016 rezumatul partidei de aseara golurile meciului barca atletico madrid luis suarez fernando torres youtube highlights barcelona vs atletico madrid uefa champions league 2016 ucl sferturi de finala rezumat complet barcelona vs atletico madrid toate golurile youtube
Luis Suarez, autorul golurilor victoriei Barcelonei in partida cu Atletico Madrid/ UCL 2016

FC Barcelona a învins pe Atletico Madrid, scor 2-1, pe Camp Nou, într-un meci disputat marţi seara, 5 aprilie 2016, contând pentru prima manșă a sferturilor de finală din Liga Campionilor la fotbal. Golurile partidei de aseară au fost marcate de uruguayanul Luis Suarez (min. 63, 74) pentru catalani şi Fernando Torres (25) pentru madrileni. Meciul retur, decisiv pentru calificarea în semifinalele U.C.L., se va desfăşura la Madrid pe 13 aprilie.

Barcelona vs Atlético Madrid 2-1. Full Goals & Highlights Champions League. 05.04.2016

Barcelona vs Atlético Madrid 2-1 Full Goals & Highlights Champions League 05.04.2016
Barcelona vs Atletico Madrid 2-1 RESUMEN & GOLES 05-04-2016