vineri, 22 iunie 2018

REZUMAT VIDEO: Portugalia - Spania 3-3. CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL (RUSIA 2018)

Primul derby al Campionatul Mondial de Fotbal din Rusia, dintre Spania şi Portugalia, încheiat cu remiză, 3-3 (1-2 la pauză), a stabilit reperul în materie de cifre de audienţe al CM 2018 pentru postul public de televiziune, plasând totodată TVR 1 pe primul loc în topul audienţelor pe toate categoriile de public: naţional, urban şi comercial. Peste 2 milioane de telespectatori în minutul de aur a înregistrat TVR 1 cu partida în care Cristiano Ronaldo a marcat toate cele trei goluri ale lusitanilor, informează www.prosport.ro.

Portugal vs. Spain - 2018 FIFA World Cup Russia™ - MATCH 3 (HIGHLIGHTS)

Cristiano Ronaldo stole the show with a spectacular hat-trick to ensure that Portugal and Spain shared the spoils in Match 3 of the FIFA World Cup.
Find out where to watch live: fifa.tv/watch2018